Door: &C Redactie
Er is weinig zo bevredigend als filmpjes van mensen die hun bank of matras reinigen met een meubelreiniger. Zit je ook in een poetsalgoritme en jeuken je handen om je meubels onder handen te nemen? Mooi, dan wil je deze week boodschappen doen bij Lidl.
Met de spotgoedkope meubelreiniger van het huismerk Silvercrest kun je eindelijk die chocoladevlek uit je bank halen.
Hoe werkt het?
Meubelreinigers kun je normaal gesproken huren bij de bouwmarkt, maar Lidl verkoopt nu een exemplaar voor een paar tientjes. Het apparaat sproeit water met reinigingsmiddel diep in de stof en zuigt het vuile water daarna meteen weer op, zodat hardnekkig vuil en vlekken uit banken, tapijten, autostoelen en matrassen verdwijnen. Zo geef je je meubels in een handomdraai een tweede leven.
Het apparaat komt met twee aparte, afneembare reservoirs voor schoon en vuil water. Je vult de tank eenvoudig onder de kraan en giet het vuile water na gebruik snel en schoon weg. Kind kan de was doen.
Kost dat?
De meubelreiniger kost 47,99 euro en is momenteel in de aanbieding voor vier tientjes. No spon, gewoon een tippie van ons.

:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))