Door: Redactie
TikTok-dansers die gevangen zitten in een sekte die zich voordoet als een managementbedrijf. Klinkt als het script van een spannende thriller, maar een groep jongeren overkwam het echt.
Netflix komt daarom met een gloednieuwe documentaire. En jij wil 'm zien.
Banden verbreken met familie
Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult duikt in het verhaal van 7M, een managementbureau dat samenwerkte met een groep jonge TikTokkers. Oprichter Robert Shinn is niet alleen het brein achter 7M, maar ook leider van de controversiële Shekinah Church.
Bij 7M wordt al snel duidelijk dat het geld dat wordt verdiend door de dansers verdwijnt in de zakken van Shinn. Daar houdt het echter niet op: hij vraagt ook aan jongeren om de banden met hun familie te verbreken. Dat zou de enige manier zijn waarop ze 'aan zichzelf kunnen werken'.
Lees ook: Voor op je kijklijst: 7x de beste documentaires over cults
Wanneer op Netflix?
Wat begint als een managementbureau, begint steeds meer op een sekte te lijken. In de documentairereeks doen verschillende TikTokkers die lid waren van 7M hun verhaal, maar ook familieleden die een dochter of zus zijn kwijtgeraakt.
Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult bestaat uit drie afleveringen en is vanaf 29 mei te zien op Netflix.
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))