Door: Redactie
Goed, je hebt de afgelopen kerstdagen lekker zeeën van tijd gehad om te lummelen. Dat betekent ook dat je geen smoesjes meer hebt om seizoen drie van Emily in Paris nog niet gekeken te hebben. Nu we de serie gebinged, herbekeken en kapot geanalyseerd hebben, is het tijd om de beste looks eens effe op een rijtje te zetten. Ook gelijk weer inspiratie voor je eigen garderobe.
Je kan zeggen wat je wil, maar Emily weet hoe ze zich moet kleden. Nou hebben we de eerste twee seizoenen al volop kunnen genieten van kekke fitjes, in seizoen drie is dat niet anders. Pak je notitieboek er maar bij, open Google of gris je verlanglijst uit je tas, deze outfits wil je hebben.
Lees ook: Pareltjes: met déze sieraden maak je van een saaie feestoutfit méteen een succes
1. Zonnetje in huis
Een heerlijke on-brand look, die ons in ieder geval enthousiast maakt voor de zomer (doei winter, het heeft alweer lang genoeg geduurd). En wie anders dan Emily kan deze zonnebloem/lavendel sokken combineren met een felgele blazer en roze topje? Here for it.

2. Maak het paars
Een groots event vraagt om een grootse outfit. Daarom werden wij verwend met een extravagante fit: een paarse jas van H&M x Iris Apfel met een jurk van Giuseppedi Morabito. Je moet er wel effe je portemonnee voor opentrekken, want in totaal kost deze outfit bijna $1400. Maar dan heb je ook wat, hè.

3. De hele hatseflats
Gemixte stofjes, texturen en kleuren: Emily weet er alles van. En zeker bij deze outfit komt dat naar boven. Doe ons ook maar zo’n glimmerbroekie.

4. Mandarijntje, iemand?
Heerlijk boho, maar dan oranje. Deze jurk is evenveel extra als nonchalant. Daarom vinden we hem ook zo leuk. Net als de paarse jas is dit jurkje van H&M x Iris Apfel. Toffe samenwerking is dat toch.

5. Fruitsalade
Om dan toch in het fruitthema te blijven: wat vonden jullie van Emily’s kersen-outfit? Wij zijn verkocht. De jas, broek en coltrui zijn allemaal van La DoubleJ en geven gezellig doch stijlvolle look.

6. Stippen waar je niet aan kan tippen
Tijdens haar tripje naar de Provence draagt Emily een supertoffe blauwe gestipte jurk. Compleet met wijde mouwen en uitgesneden middenrif, is dit een perfecte outfit voor een date met love interest Gabriel.

Lees ook: Haak maar raak: deze gehaakte koptelefoonhoesjes zijn dé nieuwe TikTok trend
7. Represent
Trouwens, ook hartstikke leuk om te weten, Ateljé is ook te vinden in dit seizoen van Emily in Paris. Helemaal dol geworden van die kekke parel telefoonkoord? Kan je gewoon bij ons in de shop kopen. Heb jij effe geluk.
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))

