Door: Redactie
Lush is al jaren een favoriet, maar het duurzame merk lijkt populairder dan ooit. Na de Super Milk-hype is er nu een nieuw product waar iedereen lyrisch over is: de body spray.
Tijd voor een tripje naar het dichtstbijzijnde filiaal van Lush.
Terug van weggeweest
Misschien droeg je ze voor het laatst in je tienerjaren - flashback naar de Victoria's Secret bodymists, iemand? - maar de body spray maakt officieel een comeback. En Lush doet dat uiteraard op z'n eigen manier: met een collectie vol etherische oliën en geuren waar fans al jaren gek op zijn.
De geuren
Natuurlijk is Super Milk ook in bodymist-vorm verkrijgbaar, maar er is meer. Denk aan Sticky Dates (grote favoriet op de redactie), Honey I Washed The Kids (dé klassieker), Pumpkin Spice (speciaal voor de herfst) en Rose Jam (wederom een redactie-favoriet).
Lees ook: Vliegt de winkels uit: ruiken naar reality-tv? Deze douchegel van Lush is niet aan te slepen
Prijs & formaat
De sprays kosten tussen de € 27,50 en € 42,50, afhankelijk van de geur. Daarvoor krijg je een handig flesje van 200 ml dat je de hele dag door kunt bijsprayen.
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))