Door: &C Redactie
Sporten is voor velen een moetje, maar Ganni en Lululemon maken het wel héél verleidelijk om je sportkleding aan te trekken. En zeg nou eerlijk: een goede sportoutfit is toch het halve werk?
Let’s get physical
Het Kopenhaagse modehuis en het Canadese sportmerk werken samen aan een collectie van maar liefst 22 items. De inspiratie komt uit iets waar we érg van gecharmeerd zijn: de danscultuur van de jaren tachtig. En dat zie je ook terug in de bijbehorende campagne Joy Is a Power Move, met in de hoofdrol zangeres Mette en actrice Jennifer Beals, die in 1983 schitterde in de iconische dansfilm Flashdance. De beenwarmers kunnen dus weer uit de kast.
Hey tijger…
Verwacht de herkenbare Ganni-vibe, met vrolijke prints, speelse details en natuurlijk de nodige panterprint, gecombineerd met de comfortabele, functionele sportkleding waar Lululemon om bekendstaat. Van leggings en tops tot jasjes, schoenen en accessoires als beenwarmers en haarbanden. En natuurlijk heel veel panterprint. Of je er daadwerkelijk mee naar de sportschool gaat, laten we helemaal aan jou over.
Ready, set, koop!
De collectie is vanaf vandaag, 15 oktober, online verkrijgbaar bij GANNI en Lululemon. Nu alleen nog een sportschoolabonnement. Of een dansvloer.
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))
:quality(85))