Door: Redactie
Wij hebben de zomer helemaal in onze bol, en daar horen heerlijke, fruitige beautyproducten bij. Het jammere is alleen dat je daar vaak een rib en een nier voor moet verkopen. Gelukkig got deze budgetketen our back, want je vindt er dé dupe van nu.
We hebben het over de Amor del sol bodymist van Aldi, en aan de naam en verpakking kun jij vast en zeker raden van welke populaire bodymist dit een dupe is.
Sol-shine
De Amor del sol komt in vijf verschillende tropische geuren en kleuren: Dragonfruit & Jasmine, Caramel & Pistachio, Amber & Jasmine, Pink Musk & Coconut en Plum & Vanilla. De flesjes zijn 100ml per stuk en passen gemakkelijk in je hand-, werk- en strandtas.
Lees ook: Vliegt de winkels uit: deze betaalbare zonnebrand is een dupe van een duur merk
Waar je voor de originele bodymist bijna veertig euro betaalt, ben je voor deze dupes maar 3,99 ekkies per stuk kwijt. Op social media beweert men dat de dupes precies hetzelfde als het origineel ruiken. Let wel: op = op, dus een klein sprintje zal niet onnodig zijn om deze parels te scoren.
Dupe van de dupe
Was je toch te laat? Niet getreurd, want wij hebben in de wandelgangen gehoord dat een andere budgetketen op dit moment óók soortgelijke dupes verkoopt. Bij de Wibra vind je voor dezelfde prijs óók dupes van de bodymist met een Braziliaans tintje: de Amour de Carnaval in vier verschillende kleuren, maar met dezelfde geuren en prijs als die van de Aldi. Zelfs bij Kruidvat en Etos zijn de afgelopen weken soortgelijke dupes gespot. Niet doorvertellen, hè.
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))
:quality(95))